Kinderoppas

Bewerken met de Documenten-app

 

Voer aanpassingen uit, voeg opmerkingen toe en deel items met anderen, zodat iedereen ze tegelijk kan bewerken.

 

NEE, BEDANKTDE APP GEBRUIKEN

 

Kopie van rooster december tm februari.docx

 

Rooster December 2015 t/m Februari 2016

6 dec.

Ochtend groep 1          

Rianne Cornet                    

Tamar van Dongen

Anne-Ruth de Gelder

Ochtend groep 2

Christianne de Gelder

Rosalynn de Gelder

Middag groep 1

Jolinda de Heer

Rhode de deugd

Middag groep 2

Marlies Heerlijn

Edward van Poelgeest

13 dec.

Ochtend groep 1

Christine van Heusden

Anieke van der Glas

Laura van der Glas

Ochtend groep 2

Annette Peggeman

Julia koopman

Middag groep 1

Petra van Hoek

Marthe Korevaar

Middag groep 2

Esther van Hoek

Marlise van Leeuwen

20 dec.

Ochtend groep 1

Dianne van Leeuwen

Maaike Lugies

Emma van Leeuwen

Ochtend groep 2

Gerlinda van Ledden

Jolien Stekelenburg

Middag groep 1

Elleke Ploeg

Linde Ströhmeijer

Middag groep 2

Maria van den Heuvel

Mirthe Ströhmeijer

25 dec. 1e kerstdag

Ochtend groep 1

Lisette van Poelgeest

Maïke van Vugt

Anniek Zeeders

Ochtend groep 2

Anke Ploeg

Amélie van Vugt

Middag groep 1

Conny Postma

Janne Co Aarnoudse

Middag groep 2

Petra Scheurwater

Anne Ruth Aarnoudse

27 dec.

Ochtend groep 1

Hanneke van Belle

Elizabeth Baars

Laura Baars

Ochtend groep 2

Bionca Stip

Hadassa Baars

Middag groep 1

Annelies Terlouw

Marinde Bellaard

Middag groep 2

Rianne Verschoor

Hilde Bezemer

1 jan. nieuwjaarsdag

Ochtend groep 1

Arike van Urk

Rachel van den Bosch

Rhodé de Deugd

Ochtend groep 2

Heleen Waalboer

Naomi van den Bosch

3 jan.

Ochtend groep 1

Annemarie waalboer

Annelinde Cornet

Geanne Cornet

Ochtend groep 2

Marijke Waalboer

Tamar van Dongen

Middag groep 1

Mirl Both

Anieke van der Glas

Middag groep 2

Anita Aarnoudse

Rosalynn de Gelder

10 jan.

Ochtend groep 1

Hanneke van Belle

Anne-Ruth de Gelder

Julia Koopman

Ochtend groep 2

Marietta Bellaard

Laura van der Glas

Middag groep 1

Margreet Bassa

Marthe Korevaar

Middag groep 2

Nathelie Cornet

Marlise van Leeuwen

17 jan.

Ochtend groep 1

Rianne Cornet

Emma van Leeuwen

Linde Ströhmeijer

Ochtend groep 2

Elze van Dongen

Edward van Poelgeest

Middag groep 1

Jolinda de Heer

Jolien Stekelenburg

Middag groep 2

Larissa van Dongen

Mirthe Ströhmeijer

24 jan.

Ochtend groep 1

Christianne de Gelder

Amélie van Vugt

Anniek Zeeders

Ochtend groep 2

Marlies Heerlijn

Maïke van Vugt

Middag groep 1

Christine van Heusden

Janne Co Aarnoudse

Middag groep 2

Maria van den Heuvel

Laura Baars

31 Jan.

Ochtend groep 1

Esther van Hoek

Hadassa Baars

Anne Ruth Aarnoudse

Ochtend groep 2

Petra van Hoek

Elizabeth Baars

Middag groep 1

Dianne van Leeuwen

Marinde Bellaard

Middag groep 2

Elleke Ploeg

Rachel van den Bosch

7 Feb.

Ochtend groep 1

Gerlinda van Ledden  

Hilde Bezemer

Naomi van den Bosch                

Ochtend groep 2

Annemarie Mol

Geanne Cornet

Middag groep 1

Lisette van Poelgeest

Annelinde Cornet

Middag groep 2

Conny Postma

Rhodé de Deugd

14 Feb.

Ochtend groep 1

Anke Ploeg

Tamar van Dongen

Anne-Ruth de Gelder

Ochtend groep 2

Petra Scheurwater

Rosalynn de Gelder

Middag groep 1

Annelies Terlouw

Anieke van der Glas

Middag groep 2

Rianne Verschoor

Laura van der Glas

21 Feb.

Ochtend groep 1

Arike van Urk

Julia Koopman

Marthe Korevaar

Ochtend groep 2

Annemarie Waalboer

Emma van Leeuwen

Middag groep 1

Maaike Lugies

Marijke Waalboer

Jolien Stekelenburg

Middag groep 2

Mirl Both

Mirthe Ströhmeijer

28 Feb.

Ochtend groep 1

Heleen waalboer

Linde Ströhmeijer

Amélie van Vugt

Ochtend groep 2

Anita Aarnoudse

Edward van Poelgeest

Middag groep 1

Margreet Bassa

Maïke van Vugt

Middag groep 2

Marlise van Leeuwen

Marietta Bellaard

 

 

Accounts worden uitsluitend verstrekt aan gemeenteleden.